AKTUALITETLAJME

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me murin, humb jetën shqiptari në Itali

Një aksident i rëndë është shënuar në Itali ku ka ndërruar jetë një shqiptar i moshës rreth 60-vjeç.

Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari, i cili prej vitesh jetonte në Giola del Colle  është përfshirë në një aksident tragjik, ku ka humbur jetën.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Shqiptari ishte në makinën e tij, kur humbi kontrollin dhe u përplas me një mur guri, ku si pasojë gjeti edhe vdekjen.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button