KRONIKË

I humbi të dyja këmbët, Indrit Sadedini mbërrin në gjendje të rëndë shëndetësore te Trauma në Tiranë

Indrit Sadedini, biznesmeni i cili mbeti i plagosur rëndë  nga atentati i sotëm në Vlorë, ka mbërritur te spitali i Traumës në kryeqytet.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burime për mediat bëjnë me dije se 33-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore pasi ka humbu dhe dy këmbët nga shpërthimi i fuqishëm i tritolit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme automjetit të 33 vjeçarit në lagjen “10 korriku” shumë pranë Lungomares.

Sadedini dyshohet se ka qënë duke kaluar poshtë pallatit të tij dhe në momentin që ka kaluar pranë një trotuari aty ka shpërthyer lënda plasëse tip tritol.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes pasi dyshohet si ai ishte i perfshirë në trafik të lëndëve narkotike.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button