POLITIKË

“Kush e ka rradhën, unë, ju apo ai?”, Luan Baçi kundër Bashës: PD nuk është pronë e askujt, armiku ynë i vetëm është…

Postimi i plotë nga deputeti Demokrat Luan Baçi

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Kush e ka radhen?
Une…? Ju…..? Ai……? Kush….?
Partia Demokratike eshte parti e fjales se lire, e votes se lire, keshtu lindi dhe keshtu do te vazhdoje!
Partia Demokratike nuk eshte prone e askujt, ajo eshte e dhjetra mijra anetareve dhe qindra mijra votuesve dhe simpatizanteve te saj!
Per kedo, qe nga anetari me i thjesht dhe deri ne majen e piramides, jane forumet ato qe vendosin, eshte vota e tyre dhe askush tjeter!
Shkarkime, perjashtime, intimidime, presione per mbyllje goje, kurresesi nuk funksionojne deri ne fund dhe apsolutisht nuk jane ne te mire te Partise Demokratike!
Ne duhet dhe do te vazhdojme te gjithe bashke, armiku jone i vetem dhe i gjithe Shqiptareve eshte Edi Rama dhe rilindja e tij, pavaresishte diferencave qe kemi me njeri tjerin ne gjykim dhe opinioneve qe ndajme!

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button