AKTUALITET

LAJM I FUNDIT/ Një grua hidhet nga kati i tretë i pallatit, 42-vjeçarja transportohet në spital në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së diel në kryeqytet.

Rreth orës 05:50, në vendin e quajtur “Ardeno”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon, shtetasja me inicialet D. P., 42 vjeçe, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button