LIFESTYLESHOWBIZ

Bora Zemani thyen heshtjen, bën deklaratën e fortë për Donaldin: Mos e dënoni!

Moderatorja Bora Zemani ka thyer heshtjen duke reaguar për herë të parë lidhur me trekëndëshin e krijuar gjatë ditëve të fundit Bora-Donald-Beatrix.

Prej ditësh aktori ka nisur një marrëdhënie tjetër me këngëtaren, marrëdhënie e cila nuk është pritur aspak mirë nga fansat e tyre.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Ju lutem qetësohuni, edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhjë edhe rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë cfarë të dojë me jetën e tij, por mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni, as unë nuk po e bëj…”, shkruan Bora.

Kujtojmë se sot në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ banorët dëgjuan një zë që po u bërtiste nga jashtë. Një person ka sharë Donaldin ‘maskara’ dhe kur Beatrix e ka pyetur se kush ishte ai i tha se është një fans i Borës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button