KRONIKË

LAJM I FUNDIT/ Pas Fierit, Policia “blindon” Sarandën, “Shqiponjat” dhe FNSH dalin në terren, arrestohet i riu për…

Në kuadër të ruajtjes së sigurisë dhe rendit, policia e Sarandës, ka ngritur shumë postblloqe në pikat hyrëse dhe dalëse të qytetit.

Aksioni në fjalë ka nisur që prej mesditës së sotme, ndërsa vijon ende. Nga kontrolli i ushtuar nga forcat Shqiponja dhe FNSH në vendin e quajtur Ura e Kranesë u kap një i ri nga Gjirokastra të cilit iu sekuestruan disa doza me lëndë narkotike.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Postblloqet vazhdojnë për kapjen e personave të armatosur, apo në kërkim.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button