AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Aksident i rende ne aksin Lushnjë – Rrogozhinë, kamioni ka aksidentuar me pasojë vdekje një këmbësor rreth 70 vjeç

Lushnjë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 19:30, në aksin rrugor Lushnjë–Rrogozhinë, shtetasi G. G., 55 vjeç, duke drejtuar automjetin tip kamion “Volvo”, ka aksidentuar me pasojë vdekje një këmbësor rreth 70 vjeç, ende të paidentifikuar.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e viktimës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button