AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ 28-vjeçari humb kontrollin e makinë, aksidenton këmbësorin

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tapizë – Thumanë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

28-vjeçari me iniciale A.K ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë ka aksidentuar këmbësorin 21-vjeçar, Xhelson Gabili, i cili është sjellë në gjendje të rëndë te Spitali i Traumës, në Tiranë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Uniformat blu kanë mbërritur në vendngjarje dhe po zbardhin shkaqet e aksidentit, kurse drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i plotë i policisë:
Durrës/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Me datë 21.10.2021, rreth orës 18:15, në aksin rrugorë Tapizë-Thumanë, mjeti me drejtues shtetasin A. K., 28 vjeç, ka aksidentuar shtetasin Xh. K., këmbësor, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button