AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Aksident i rëndë në Mbrostar të Fierit (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura”. Mësohet se një mjet tip “Benz” ka përplasur drejtuesin e një motori, i cili si pasojë ka mbetur i plagosur. 
VIDEO NGA AKSIDENTI

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Drejtuesi i motorit është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë Policia, e cila ka shoqëruar drejtuesin e mjetit tip Benz.  

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura” shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motomjet dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Eshtë shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button