KRONIKËLAJMI FUNDIT

Lajmi fundit/Makina me shpejtësi skëterrë përplas studenten, 18-vjeçarja jashtë rrezikut për jetën

Një makinë ka përplasur një studente pranë Universitetit, Fan Noli, në Korçë. Aksidenti i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë.

Studentja ka qenë duke kaluar rrugën për të hyrë në universitet, ndërsa një mjet për shkak të shpejtësisë e ka goditur dhe drejtuesi është larguar nga vendngjarja.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas informacioneve studentja ka marrë dëmtime, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave dhe po ashtu për kapjen e drejtuesit të mjetit.

“Më datë 29.10.2021, rreth orës 08:30, në lagjen nr. 18, Korçë, një automjet tip “Benz”, ka përplasur shtetasen L. B., 18 vjeçe, banuese në fshatin Sheqeras, Maliq, këmbësore në rrugë dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Shtetasja L. B., ndodhet aktualisht në Spitalin e Korçës, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit”, njofton policia.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button