AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Tronditet Fieri, te shtena me arme ne qendren tregtare ne Fier

Mbrëmjen e sotme të shtëna armësh kanë përfshirë qytetin e Fierit. Burime bëjnë me dije se një person ka mbetur i plagosur nga të shtënat me kallashnikov dhe pistoletë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Mësohet se ambulanca dhe policia kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

vijon…

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button