LIFESTYLESHOWBIZ

Nënë për herë të dytë? Loredana poston pamjet me barkun e fryrë

Loredana është një ndër personazhet më të komentuar nga mediat rozë dhe shkak për gjithë këtë vëmendje bëhet padyshim jeta e saj private.

U nda nga reperi Mozzik, u bashkua, është shtatzënë apo jo, këto kanë qenë dyshimet e gjithë fansave, dyshime të cilat së fundmi Lori i ka dhënë një dorë për ti përforcuar më tej.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ajo ka publikuar një video ku shihet barku i saj i fryrë dhe i pyet fansat nëse e ka nga ushqimi apo se është shtatzënë.

Nuk dihet nëse kjo është shaka e këngëtares pas vaktit të ushqimit, por gjithçka pritet të konfirmohet në vazhdim.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button