LIFESTYLESHOWBIZ

“O shyqyr, shyqyr!”/ Trekëndëshi i dashurisë Bora-Donald-Beatrix, vjen reagimi i papritur nga Erion Braçe (FOTO)

Fenomenit të ‘Big Brother VIP’ nuk i ka shpëtuar as ish-zv.kryeministri Erion Braçe.

Trekëndëshi i dashurisë Bora-Donald-Beatrix, është kthyer në ngjarjen më të bujshme në Shqipëri, pas telenovelës që ka shpërthyer në ‘Big Brother Vip’.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ditën e djeshme, Bora Zemani, reagoi për herë të parë, duke kërkuar që njerëzit të qetësohen dhe të mos e sulmojnë Donaldin për zgjedhjen që ka bërë, pra për të vijuar një lidhje me Beatrix Ramosaj.

Një koment për këtë ka bërë edhe Erion Braçe. Ai ka postuar deklaratën e Bora Zemanit dhe u bën thirrje shqiptarëve, që tani të flenë të qetë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“O shyqyr, shyqyr, flini gjumë tani se u meruat, keni 48 orë pa gjumë,”- shkruan Braçe krah postimit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button