KRONIKËVIDEO

PAMJE TË RËNDA/ Momenti kur vajza përplaset nga “Benzi” me shpejtësi skëterrë në rrugën e “Kavajës”

Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Një vajzë e cila ishte duke kaluar rrugën është përplasur nga një makinë tip “Merecedes Benz”.

Nga videoja e publikuar shihet teksa makina ishte me shpejtësi dhe pavarësisht se vajza tenton t’i shmanget, ajo goditet rëndë nga automjeti.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Nga video dallohet fare qartë reagimi i atyre qytetarëve që panë aksidentin e tmerrshëm të cilët menjëherë vrapuan për ti ardhur në ndihmë të resë, indetiteti i të cilës ende nuk është bërë me dije për mediat.

E reja ndodhet në spital aty ku dhe po merr ndihmën mjekësore, ndërkohë që vijon të jetë në rrezik për jetën.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button