KRONIKË

Plas SHERRI në Vlorë, dy persona goditen me sende të forta, njëri prej tyre përfundon në spital

Një sherr mes dy personave ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Policia bën me dije se janë konfliktuar dhe kanë goditur me send etë forta njëri tjetrin I. H., 35 vjeç dhe D. A., 54 vjeç të dy banues në Vlorë.

Për pasojëm është plagosur D.A, i cili është nisur menjëherë drejt spitalit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa I.H është shoqëruar në ambientet e policisë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Njoftimi i Policisë:

Më datë 17.10.2021, rreth orës 14:55, në lagjen “10 Korriku”, dyshohet se për motive të dobëta, janë konfliktuar me sende të forta me njeri-tjetrin shtetasit I. H., 35 vjeç dhe D. A., 54 vjeç të dy banues në Vlorë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Si pasojë është dëmtuar shtetasi D. A, i cili ndodhet në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë shtetasi I. H, është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button