LIFESTYLESHOWBIZ

Semi Jaupaj i nxorri te palarat Top Channel’ per Borën ndaj Donaldit, Lori Hoxha i bën gjëmën

Pas ngjarjeve të fundit ndodhur në shtëpinë e BBV, ka qënë pikërisht producentja e këtij spektakli Lori Hoxha, e cila ka marrë një vendim d rastik për njërën nga ish banoret e shtëpisë më të famshme. Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren Semi Jaupaj e cila pas ngjarjeve të ndodhura midis Donaldit dhe Beatrix ka reaguar duke sulmuar produksionin e këtij spektakli.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas Semit, shoqja e saj e ngushtë Bora Zemani, ka kërkuar ti dërgojë një dhuratë Donaldit brenda shtëpisë së BBV duke i dhënë edhe një shenjë që po e pret jashtë, por kjo dhuratë është refuzuar nga produksioni i BBV.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Pas kësaj, Semi ka reaguar duke ofenduar produksionin dhe duke e bërë shkaktarë të pr ishjes së një dashurie duke e cilësuar Borën si të përdorur keq nga produksioni.

Semi gjithmonë ka theksuar se Donaldi është i dashuruar me Borën por në mungesë të një shenje nga jashtë ka kryer veprimin aq të komentuar në shtëpinë e Big Brother Vip.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Nëse produksioni do të kishte shfaqur qoftë edhe videon e Borës që vendos varësen në qafën e Donaldit nuk do të kishte vepruar në atë mënyrë, cilëson Semi në burime të afërta pranë këngëtares.

Ndoshta marrëdhënien me Trixën, Semi e sheh si një formë h ak ma rrje të Donaldit kundrejt Borës.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Pas këtij reagimi ka qënë pikërisht Lori Hoxha ku nëpërmjet një emaili zyrtar ka informuar çdo produksion të ‘Top Channel’ që kjo këngëtare të mos jetë e ftuar në asnjë program të Top Channel, duke e futur automatikisht në ‘listën e zezë’ të këtij televizioni.

Shpë rth ime nervozizmi ka patur edhe moderatorja Bora Zemani, e cila ka cilësuar se është ndjerë e përdorur nga strukturat e televizionit. Duke qënë se Bora ka një marrëdhënie pune me këtë televizion ka qënë shumë më tepër e përmbajtur në deklarata publike. Nuk dimë ende nëse marrëdhënia e Borës me këtë televizion do të vazhdojë edhe sezonin tjetër apo ajo do të ndërpritet./Pamfleti

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button