KRONIKË

Sërish drogë në Portin e Durrësit, kapet një sasi kokaine e fshehur në një kamion, kishte si destinacion Italinë

Policia ka kapur një sasi lënde narkotike në dlaje të Portit të Durrësit. Bëhet me dije se kokaina ishte e fshehur në një kamion dhe kishte destinacion Italinë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Kamioni ishte i ngarkuar me krom, ndërkohë që bëhet me dije se është shoqëruar drejtuesi i mjetit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button