AKTUALITET

SHPËRTHIMI te Komuna e Parisit/ “Range Rover-i” hidhet në erë me TRITOL, makina ishte parkuar poshtë një pallati (FOTO)

Një “Range Rover” ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në zonën eKomunës së Parisit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Mësohet se mjetit me targa AA 199 YS ka qenë i parkuar poshtë një pallati në momentin që ka ndodhur shpërthimi.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Mjeti është në pronësi të shtetases R.K. teksa fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, ndërkohë që policia dhe ambulance ndodhen në vendngjarje.

“Rreth orës 23:05, tek Komuna e Parisit, dyshohet se në mjetin e parkuar në pronësi të shtetases R. K, ka plasur një sasi e vogël lënde plasese, ku ka vetëm dëme materiale.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes\”, njofton policia.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button