MOTITË NDRYSHME

Temperatura deri në 27°C, mësoni si do të jetë moti sot

Pjesa e parë e ditës, paraqitet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash, ku më të dukshme vranesirat priten në zonat malore.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ndërsa gjatë orëve të pasdites, vranësirat do të shtohen përkohësisht në pjesen me të madhe të territorit por mbrëmja i dobëson sërisht vranësirat.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 27°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtēsi 30 km/h nga drejtimi Jugor duke sjell në det dallgëzim 2 – 3 ballē.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button