AKTUALITET

“Thërrisni ambulancën” plàs sherri mes të rinjve shqiptarë dhe italianë (Pamje të rënda)

Një sherr masiv mes disa të rinjve shqiptarë dhe disa të rinjve italianë është regjistruar javën e shkuar në Itali.

Siç shihet edhe nga pamjet e mbërritura në redaksinë e JOQ ALBANIA në sherr janë përfshirë disa persona. Sipas dëshmive në redaksinë tonë, sherri ka nisur, pasi një i ri napoletan ka përplasur me makinë një shqiptar. Pas kësaj, të rinjtë shqiptarë kanë dhunuar shoferin dhe miqtë e tij.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Nga pamjet, duket që edhe i plagosur është në gjendje të rëndë dhe makinat janë të aksidentuara. JOQ mëson se ngjarja ka ndodhur më 12 Dhjetor, por pamjet vetëm tani janë bërë publike. Nuk dihet nëse nga sherri dhe aksidenti ka viktima.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button