SHOWBIZ

U eleminua mbrëmë, Paloma injoron keq Semin dhe Donaldin, ja reagimi i tyre

U eliminua mbrëmë, Paloma injoron keq Semin dhe Donaldin, ja reagimi i tyre

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Pas një pauze katër vjeçare, reality-shoë BigBrother u rikthye, por tani në një format tjetër, me personazhe të njohura ‘VIP’.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Mbrëmjen e djeshme nga shtëpia më e famshme në Shqipëri u larguan dy banoret, Sheila dhe Paloma.

Pak para se të largohej Paloma, ajo zhvilloi një debat me tone të larta me dyshen Semi – Donald, e në momentin që u njoftua për largim, Paloma përqafoi të gjithë banorët por jo edhe Semin e Donaldin.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Në videon e më poshtme mund ta shihni reagimin e tyre:

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button