BOTA

Video/ E zhdukur prej kohësh, Melania rishfaqet dhe nuk mban dot mimikat kundër Donald Trump

Pas shumë kohësh e zhdukur nga mediat, bashkëshortja e Donald Trump, Melania është shfaqur sërish. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

E ndodhur në një eveniment sportiv, ish-Zonja e Parë, edhe pas kaq kohe nuk i ka shpëtuar mediave që e kanë ndjekur çdo moment. 

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ajo i dhuroi një “buzëqeshje” të sforcuar bashkëshortit, Donald, në daljen e parë publike të këtij të fundit që nga muaji prill.

Ky moment është fiksuar nga kamerat, ndërsa shumica pretendojnë se Melania, mezi qëndronte pranë të shoqit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Prej kohësh diskutohet se dyshja ka një marrëdhënie të krisur dhe qëndrojnë me njëri-tjetrin për të mos shtuar më shumë zërat në opinionin publik.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button