SHOWBIZVIDEO

VIDEO/ “Femër që shet veten me 5 mijë lekë”/ Plas keq mes Mikelës dhe Jurgenit, ndërpritet emisioni

Sot në “Përputhen” situata është tensionuar. Ka qenë Mikela dhe Jurgeni ata që kanë debatuar. Komenti i Jurgenit “ti Mikela e shet veten për 5 mijë lekë ”, ka bërë që kjo e fundit, të ngrihet në këmbë dhe të shkojë drejt tij. Është dashur ndërhyrja e Melik, që vajza e “Përputhen” të qetësohet.

Megjithatë, emisioni është ndërprerë. Kujtojmë se Mikela dhe Jurgeni debatuan edhe pak ditë më parë.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button