LIFESTYLE

VIDEO/ Semi para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjikale, ndjekësit online janë të bindur: Nuk njihet më

Semi Jaupaj është një prej këngëtarëve që është bërë pjesë e Big Brother Vip, dhe me hyrjen e saj në shtëpi rrjeti po zien nga thashethemet, dhe një nga pjesët më të komentuara është padyshim dhe pamja e jashtme.

Faqe të ndryshme në rrjetet sociale kanë publikuar foto në kohë të ndryshme të këngëtares, dhe e akuzojnë atë se ka bërë aq shumë ndryshime në pamjen e saj, sa do të ishte e vështirë që të njihej.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Brenda shtëpisë ajo ka folur për lidhjen e saj të gjatë me Boiken Lakon, si dhe me gjendjen e ankthit e cila e ka shoqëruar prej kohësh, ndërkohë që banorët i thonë se ka shumë talent në muzikë, të cilin nuk e ka shfrytëzuar si duhet.


Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button