AKTUALITETLIFESTYLEPOP NEWSSHOWBIZ

( video)Po bënin xhirimet e videoklipit të ri, reperët Loredana dhe Don Xhoni e pësojnë keq

Këngëtarët Loredana dhe Don Xhoni janë ndaluar dhe dënuar nga policia e shtetit e Kosovës

Sapo këta dy të fundit kanë nisur xhirimet e videoklopit janë përballur me forcat e policisë. Në një video të publikuar në rrjete sociale shihet që policia iu ka ndërprerë xhirimet pasi ekipi xhirues nuk ka pasur leje për shfrytëzim të hapësirës publike, ashtu siç e përcaktojnë rregullat e ligjet.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Dy reperët e njohur janë dënuar nga policia ndërsa tashmë duhet të gjejnë një tjetër vend për të xhiruar pjesën e klipit!

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button