RAJONIVIDEO

Vrasja e shqiptarit në Greqi/ Dëshmitarët okularë: E qëlluan me plumba në kokë, autori kishte veshur një xhaketë ngjyrë gri (VIDEO)

Shqiptari 38-vjeçar, me origjinë nga qyteti i Vlorës që ra pre e një atentati një natë më parë në Athinë ka ndërruar jetë në spital. Mediat greke bëjnë me dije se i linduri në vitin 1983, identiteti i të cilit nuk dihet ende ka ndërruar jetë gjatë orëve të natës.

Ai kishte marrë katër plumba, dy në kokë e dy në bark dhe nuk mundi që tu rezistojë dot plagëve të shkaktuara prej tyre.

Marketing në FieriWeb

Dëshmitarët okularë të krimit kanë zbardhur dhe detaje në lidhje me autorin. Ata janë shprehur për mediat se autori që shkrepi armën mbante veshur një xhaketë gri dhe se nga vendi i krimit ishte larguar me një makinë ngjyrë gri gjithashtu.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button