KRONIKË

Vuante nga problemet mendore, 53-vjeçari në Tiranë i jep fund jetës, hidhet nga pallati

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në kryeqytet ku një 53-vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi A.Xh dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi I plotë:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 13.01.2022, në rrugën “Eduard Mano”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katër i pallatit ku banonte, shtetasi A. Xh., 53 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button