POLITIKË

Berisha dëshmoi në prokurori, Alibeajt “nuk i del inati” me ish kryeministrin, publikon pamjet: Lajmëroi gjakderdhen me zë dhe me figurë

Nënkryetari i PD, Enkelejd Alibeaj ka reaguar ditën e sotme pasi ish kryeministri, Sali Berisha dha deklaratën e tij në prokurorinë e Tiranës. Alibeaj i cili u mor edhe në mbrojtje nga ana e gardës pas paralajmërimeve për një sulm të mundshëm ndaj tij, me anë të pamjeve të publikuara në ‘facebook’ ka akuzuar Berishën se së bashku me mercenarët që e mbështesnin kishte lajmëruar gjakderdhje në selinë blu.

Nënkryetari i PD, Alibeaj: Ai që e nxiti, paralajmëroi dhe planifikoi dhunen kundër PD është Sali Berisha. Me zë dhe me figurë. Ai dhe mercenarët e tij e lajmeruan publikisht se kundër demokrateve do të perdorej dhune, madje mund te derdhej edhe gjak. Gjuha e urrejtjes se Sali Berishes solli dhunën në shtëpinë e gjithë demokratëve në 8 janar. Por demokratet e kuptuan atë qarte, prandaj e dhe braktisën Berishën dhe bandën e tij që donte gjakderdhje!

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button