AKTUALITETLIFESTYLESHOWBIZ

Xhelozia e bashkëshortes e la jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” Lorik Canën, futbollisti dërgon kushëririn e tij që ta zëvendësojë

Një prej banorëve të “Big Brother Vip” është kushëriri i futbollistit shqiptar Lorik Cana. E kemi fjalën për Granit Canën, bukuroshin nga Prishtina i cili në vetëm pak ditë ka filluar të turbullojë ujërat aty brenda.

Mirëpo, e gjithë pjesëmarrja e Granitit në “Big Brother Vip” paska patur një histori të vetën. Burime për mediat bëjnë me dije se ishte Loriku ai i cili  ishte kontaktuar për tu futur në shtëpi, mirëpo prezenca e tij nuk u bë e mundur për shkak të xhelozisë së bashkëshortes së tij. Prandaj dhe futbollisti ka sugjeruar një Cana tjetër.

Marketing në FieriWeb

Ai sugjeroi pikërisht kushëririn e tij për këtë format, që sigurisht nuk ka famën e Lorikut, por që me hyrjen në “BBVIP”, do ta ketë patjetër.

Përgjatë orëve të fundit të fillimit të shoë-t kudo në rrjet u përfol se ftesa për të qenë pjesë e “Big Brother VIP” i është dërguar ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Canës.

Marketing në FieriWeb

I kontaktuar më herët për mediat Loriku tregoi se nuk do të ishte pjesëmarrës në këtë reality show.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button