FUTBOLLSPORT

ZYRTARE/ Këta janë 5 lojtarët e Realit që kanë rezultuar pozitiv me COVID-19

Skuadra e Real Madridit ka njoftuar se pesë lojtarë të klubit të tyre kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Me anë të një komunikate në rrjetet sociale, Real Madrid ka njoftuar se Asensio, Rodrygo, Bale, Lunin dhe Davide Ancelotti kanë rezultuar pozitiv.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Real Madrid CF raporton se lojtarët tanë Asensio, Bale, Lunin dhe Rodrygo dhe asistenti ynë i parë teknik Davide Ancelotti kanë rezultuar pozitivë për COVID-19”, njofton klubi i Real Madridit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button