KRONIKË

E FUNDIT/ U hodh nga ura e Goricës, gjendet e mbytur një grua në lumin Osum në Berat

Mëngjesin e sotëm një grua 70-vjeç është gjetur e mbytur në lumin Osum në Berat.

Fax News ka siguruar pamjet e momentit kur forcat zjarrëfikëse po nxjerrin trupin e saj nga lumi.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Mësohet se e moshuara mund të jetë hedhur nga ura e Goricës dhe rrjedha e lumit e ka çuar pranë fshatit Starovë ku dhe u gjet trupi i saj i pajetë.

Ende nuk është mësuar identiteti i saj apo rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Njoftimi i Policisë:

Berat/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Rreth orës 09:00, në lumin Osum është gjetur e mbytur një shtetase e paidentifikuar, rreth 70 vjeçe.

Shërbimet e policisë së bashku me shërbimet e zjarrëfikses kanë nxjerr trupin e pa jetë nga lumi.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button