LIFESTYLESHOWBIZ

E larguan nga Përputhen, flet ish konkurenti: “Alvisa më ka ngél fíksím”

Tre hyrjet e reja të djemve në programin e dashurisë Për’Puthen, u pasuan me largimin e tre konkurrenteve protagonistë në studio.

Ky largim nuk u bë me votim të publikut por të vetë vajzave.

Marketing në FieriWeb

I ftuar në “Shqipëria Live” Redi, ish-konkurenti i Për’Puthen, rréfen eksperiencën e tij në program.

Si pohon se ishte stabilizuar dhe se ndihej mirë me pjesëtaret e grupit, madje thékson se ishte bërë pjesë e familjes tashmë stafi i Për’Puthen”, pasi kalonte shumë orë gjirime pranë tyre, çdo ditë të javës.

Marketing në FieriWeb

I pyetur se kë shihte si ríval të fòrtë nga djemtë në program, ai e thotë tròç, pa u menduar emrin e Albit, kjo për arsye se ai realizoi dy takime me Tolën.

Redi nuk fàjëson vajzat qe e zgjodhën si më të dobëtin por fàjëson veten e tij, pasi duhej të kishte dhënë më shumë në atë emision dhe të mos priste nga vajzat, por t’i bënte ato të reàgonte duke u përfshírë më shumë.

Marketing në FieriWeb

“Nuk jam ndjerë mirë në takim me Tolën, Alvisa më ka ngel fiksim.”, shprehet Redi në emision, një deklaratë të pa pohuar më parë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button