KRONIKË

E rëndë në Divjakë/ Një burrë gjendet i vdekur në pyll, dyshohet se… (EMRI) 

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Divjakë. Sipas burimeve një burrë rreth 40 vjeç është gjetur i vdekur në një pyll anës rrugës.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Viktima ështe identifikuar si shtetasi Artur Ndoni, peshkatar ndërsa është gjetur nga një turist skocez qe ka njoftuar policinë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Viktima dyshohet se ka qenë duke ecur me biçikletë dhe është përplasur dhe ka gjetur vdekjen.

Ekspertet dhe policia janë në vendngjarje për të mundësuar zbardhjen e kësaj ngjarje.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button