AKTUALITET

FIER/ Makina godet semaforin në qendër të Fierit lendohet dhe nje kalimtari, arrestohet shoferi i dehur 34-vjeçar.

Fier/ Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin F. B., 34 vjeç, banues në Fier pasi në vendin e quajtur “Shesh Turizmi”, Fier, duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin tip “Alfa Romeo” ka goditur shtyllën e semaforit e cila është rrëzuar dha ka goditur lehtë në këmbë shtetasin K. L., i cili pasi mori mjekim në spital u largua për në banesë.

Lushnjë/ Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë kapën dhe ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim K. H., 26 vjeç, banues në Karbunarë e Vogël, Lushnjë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button