KRONIKË

Goditi punonjësin e policisë bashkiake, arrestohet 57-vjeçari.

Një 57-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kundërshtuar dhe ka goditur punonjësin e policisë bashkiake në Kavajë.

Sipas uniformave blu mësohet se në prang aka rënë shtetasi inicialet S.Sh pasi  sulmoi punonjësin e policisë në krye tëdetyrës, kështu që u bë arrestimi i tij i menjëhershëm nga specialistët për hetimin e krimit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të metejshme hetimore.

Njoftimi i Plotë:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit S. Sh, 57 vjeç, pasi ka kundërshtuar me dhunë punonjësit e Policisë si dhe ka goditur punonjësin e Policisë Bashkiake Kavajë, për shkak të detyrës.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të metejshme hetimore.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button