HOROSKOPITË NDRYSHME

Horoskopi nga Paolo Fox, e mërkurë 22 Dhjetor, këto shenja do të kenë momente të sikletshme

Dashi: Yjet rekomandojnë maturi në ndjenjat tuaja. Në punë projektet e reja do të nisin pranverën e ardhshme, kështu që këto ditë jepini pak kohë vetes suaj.

Demi: Në dashuri sot dhe nesër mund të ketë shpërqendrime, vëmendje. Në punë kushtojini vëmendje shpenzimeve, së fundmi ka pasur disa dalje të tjera.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Binjakët: Në dashuri kohët e fundit ka një energji dhe dëshirë të madhe për të qenë pranë njëri tjetrit . Në punë, nga ana tjetër, realizoni projektet tuaja dhe rrethohuni me njerëz të mirë.

Gaforrja: Në dashuri, partneri mund të jetë pak i largët, përpiquni ta bëni për vete. Në punë mos u frikësoni, veçanërisht nëse kohët e fundit keni pranuar punë me kohë të pjesshme.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Luani: Në dashuri prisni momente triumfi me Hënën në shenjën tuaj. Në punë, nga ana tjetër, ka disa risi në horizont vitin e ardhshëm.

Virgjëresha: Qielli i bukur për dashurinë me Hënën në shenjë, përfitoni prej tij. Në punë disa çështje ekonomike mbetën pezull, përpiquni t’i zgjidhni ato.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Peshorja: Në dashuri Hëna nuk është më kundër, më në fund mund t’i ktheni shpinën një personi që ka humbur besimin tuaj. Në punë është koha të përveshni mëngët dhe të bëni zgjedhje.

Akrepi: Situatë e favorshme për ndjenjat, kush është vetëm, shikoni përreth. Në punë, nga ana tjetër, Saturni përballë Jupiterit kërkojnë reflektim.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Shigjetari: Kohë e mirë për ndjenjat me një Hënë të favorshme. Në punë përpiquni të distancoheni nga njerëzit që flasin shumë për çështjet ekonomike.

Bricjapi: Në dashuri, edhe nëse kohët e fundit ka pasur disa konflikte, dita e 26-të do jetë pozitive. Në punë, megjithatë, projektet e reja i ndjek me vendosmëri.

Ujori: Në dashuri sot keni nevojë për pak maturi, Hëna nuk është në favorin tuaj. Në punë bëni kujdes, me siguri dikush dëshiron t’ju pengojë.

Peshqit: Në dashuri, periudha e Krishtlindjeve mund të jetë e ashpër, përpiquni të mos ushqeni polemika. Nga ana tjetër në punë pranoni atë që ju ofrohet pa e menduar shumë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button