AKTUALITET

I riu nga Fieri porositi “Volvon” online dhe e pagoi në bankë, administratorja irlandeze e kompanisë ‘zhduk gjurmët’, policia nis hetimet (DETAJE)

Ditën e sotme janë ngritur hetimet ndaj një shtetase irlandeze e cila nuk i ka dërguar mjetin ‘Volvo’ shtetasit shqiptar i cili e kishte porositur online duke bërë pagesën nëpërmjet bankës te kompania që ajo administronte.

Në prokurori janë referuar materialet për shtetasen irlandeze H.B 44-vjeçe, pas denoncimit nga shtetasi K.S i cili kishte porositur makinën.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Njoftimi i Policisë:

Fier

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik në DVP Fier u referuan materialet në Prokurori për shtetasen irlandeze H. B., 44 vjeçe, pasi nuk i ka dërguar automjetin tip “Volvo” , të cilin shtetasi K. S e ka porositur nga interneti në kompaninë që administrohej nga kjo shtetase dhe ka bërë pagesën nëpërmjet bankës.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button