AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

DETAJE/ Identifikohen 4 rusët që u gjetën të vdekur në Qerret të Kavajës, ky është hoteli në të cilin humbën jetën

Policia ka arritur të bëjë të mundur identifikimin e 4 turistëve rusë që humbën jetën mbrëmjen e sotme në një hotel në Qerret të Kavajës.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ata janë K. S, 31 vjeçe,  N. L, 58 vjeç, N. A, 37 vjeçe dhe S. A, 40 vjeç, të cilët u gjetën të asfiksuar në ambientet e saunës së hotelit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Hoteli në të cilin ndodhi tragjedia është Hotel “Gloria”, i cili është hapur në vitin 2019. Kanë qenë menaxherët e hotelit ata që kanë lajmëruar autoritetet për ngjarjen e rëndë, ndërkohë që pritet që grupi hetimor të zbardhë rrethanat e plota të ngjarjes.

Hotel Gloria ne Qerret, ku humben jeten 4 turistet ruse

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button