AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Gjenden të vdekur 2 vajza dhe 2 djem brenda dhomës së saunas në Hotel

Një lajm i rëndë ka ndodhur pak me pare, ku sipas informacioneve bëhet me dije se 4 shtetas rusë janë gjetur të vdekur në një hotel në zonën e Qerretit. 

Deri më tani, rrethanat nuk janë bërë të qarta. Ndërkohë që pritet që ngjarja të zbardhet nga polciia dhe së shpejti të kemi një deklarim zyrtar mbi shkaqet që e shkaktuan një ngjarje kaq të rëndë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Nga burime bëhet me dije se viktimat kanë qenë turistë. Ndërkohë gjithashtu mësohet se 2 prej viktimave kanë qenë djem dhe 2 vajza.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button