KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, humb jetën një person

Një person ka humbur jetën në një aksident tragjik në Malësi të Madhe mbrëmjen e kësaj të premte.

Burimet bëjnë me dije se ka humbur jetën në këtë aksident një shtetas i identifikuar si Jakup Reka, pas një aksidenti në rrugën e Malësisë së Madhe.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Forcat e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti të rëndë.


Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button