KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Gjendet i vrarë brenda një automjeti me targa të huaja 30 vjeçari.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme teksa një 35 vjeçar në Kodër Kamzë është gjetur i vdekur brenda një makine me targa të huaja. 

Deri më tani dyshohet se 30 vjeçari është vrarë dhe është lënë i braksitur. Policia po punon për zbardhjen e informacioneve të mëtejshme lidhur me ngjarjen.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Kamzë, Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.12.2021, rreth orës 19:56, në Kodër Kamëz, në rrugën “Nikoll Vatnikaj”, në rrethana ende të paqarta dyshohet se është vrarë me armë zjarri brenda në një automjet me targa të huaja, shtetasi C. K., rreth 30 vjeç, banues në lagjen Nr.1 Bathore.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor.

Është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, sekuestrimin e çdo prove të mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button