KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Aksident ne pedonalen e Fierit, perfshihen 3 mjete, paralizohet trafiku. (VIDEO)

Nje aksident ka ndodhor mremjen e sotme ne pedonalen kryesore ne Fier, ku ka shkaktuar edhe radhe te gjata te trafikut pasi kjo rruge eshte vetem me nje sens kalimi.

Ne aksident jane perfshire tre automjete, Toyota, Fiat dhe VW Tuareg.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas deshmimtareve ne vendngjarje ka qene nje automjet tjeter i markes ‘Toyota ‘qe ka dale nga parkimi qe ka bere qe drejtuesi i mjetit” Fiat” ta shmangte dhe te perplasej me pemen. Nga manovrat mjeti eshte ferkuar edhe me nje Fuoristrad tipi VW Tuareg. Si pasoje e perplasjes eshte degjuar nje zhurme e forte qe ka mbledhur edhe kalimtare.

Nuk ka te lenduar nga ky aksident nderkohe qe mesohet se ka vetem deme materiale. Ne vendngjarje ka shkuar policia qe po punon per zbardhjen e shkaqeve te aksidentit dhe fajtorit qe e shkaktoi

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button