KRONIKËLAJMI FUNDITVIDEO

LAJMI FUNDIT/ Makina godet semaforin në qendër të Fierit dhe largohet, lëndohet edhe një kalimtar. (VIDEO)

Nje automjet godet semaforin në qendër të Fierit dhe largohet menjehere nga vendi i ngjarjes. Lëndohet edhe një kalimtar duke mare nje plage ne kembe dhe eshte derguar menjehere ne spitalin e Fierit.

Policia mberrin menjehere ne vendin e ngjarjes dhe po punon per te kapur autorin.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

VIJON…

VIDEO👇

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button