KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet një makinë e djegur në zonën e Thumanës, dyshohet se u përdor për atentatin me dy të vdekur në Tiranë.

Policia ka gjetur një makinë tip “Toyota” duke u djegur në zonën e Thumanës. Dyshohet se ky mjet u përket autorëve që ekzekutuan rreth 1 orë më parë me breshëri kallashnikovi në zonën e Astirit në Tiranë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që grupi hetimor po përpiqet të mbledheë sa më shumë prova për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Burime bëjnë me dije se Policia e Elbasanit ka ngritur pika kontrolli në dalje të autostradës Tirane-Elbasan.

Forca të shumta policore po ndalojnë dhe kontrollojnë makina dhe persona të dyshimtë, të cilat mund të çojnë në identifikimin dhe kapjen e autorëve të krimit të dyfishtë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button