HOROSKOPITË NDRYSHME

Parashikimi nga Paolo Fox, e martë 21 Dhjetor, shenjat që duhet të kenë kujdes

Dashi: Kujdes nga ish-i: Dielli është në një aspekt kritik, favorizon zënkat. Edhe në punë disa situata mund t’ju nervozojnë, përpiquni të sqaroheni.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Demi: Ata që kanë mbyllur një histori ka të ngjarë të duan të fillojnë nga e para. Në punë, nëse keni ndërmend të ndryshoni, bëjeni me mençuri dhe mbyllni fillimisht çështjet e pazgjidhura.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Binjakët: Ditë interesante për dashurinë: deri në 23 mund të jepni një përgjigje. Në punë marrëdhëniet me disa kompani përmirësohen, është koha për zgjidhje.

Gaforrja: Hëna është ende në shenjën tuaj, përfitoni nga ajo, veçanërisht në mëngjes. Jeni të shqetësuar në punë, mbani mend se duhet durim me të afërmit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Luani: Hëna do të jetë në shenjën tuaj nga nesër, mos i nënvlerësoni propozimet dhe situatat që krijohen tani. Koha është e favorshme për të ndryshuar vendin e punës.

Virgjëresha: Ata që janë beqarë mund të kalojnë një kohë të mirë falë një Venusi pozitiv. Në punë çdo gjë që bëni gjatë kësaj periudhe sjell përfitime.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Peshorja: Hëna, Venusi dhe Mërkuri përsëri përballë, keni pak kohë që të mendoni për dashurinë, pasi puna ju zë pjesën më të madhe të ditës. Duke folur për punën: ndryshimi është i mundur, por ku të shkoni? Ky mund të jetë problemi i vërtetë.

Akrepi: Lajm i mirë në dashuri: Dielli i favorshëm gjatë gjithë dhjetorit. Mendoni për çështjen e punës, keni nevojë për të.

Shigjetari: Tre ditë rikuperim në dashuri, por mos i bëni planet deri për Krishtlindje. Në punë duhet të gjeni një ekuilibër.

Bricjapi: Hëna është ende kundër jush në aspektin e dashurisë, zgjidhini sa më shpejt kontrastet e vogla. Është e lehtë për dikë të debatojë, ju mendoni të gjeni zgjidhje.

Ujori: Dashuria mund t’ju befasojë edhe në muajt në vijim. Në punë tregoni gatishmëri për të ndryshuar për të bërë gjëra të reja.

Peshqit: Një ditë tjetër me një hënë të favorshme, planifikoni diçka argëtuese për Krishtlindje. Ndryshimet janë të mundshme në punë, por sigurohuni që zgjedhjet të jenë të drejta.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button