POLITIKË

Petro Koçi: PD vodhi votat në komisionin që heton zgjedhjet e 25 Prillit

Partia Socialiste dhe Partia Demokratike kanë rënë sot dakord për rregulloren për Komisionin Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit. Lidhur më këtë ka reaguar edhe anëtari socialist, Petro Koçi, i cili në rrjetet sociale thumbon demokratët, teksa shprehet se PD vodhi votat në komisionin që heton zgjedhjet e 25 prillit. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Komisioni Hetimor për Zgjedhjet. U rivendos normaliteti të paktën për sot. Sepse në mbledhjen e dytë këta të PD na vodhën votat. Ne jemi 8. Fitonin këta që janë 7”, shkruan ai.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button