RAJONI

Po transportonte drogë, arrestohet shqiptari në Janinë, sekuestrohet mbi 48 kg kanabis

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke pas një operacioni anti-drogë që është zhvilluar në aksin Kakavijë-Janinë.

Bëhet me dije se policia ka sekuestruar 48 kg 850 gram marijuanë. Shqiptari po transportonte me mjetit tip “Seat Altea” drogën, ku droga ishte fshehur në një vend të bërë enkas.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Po ashtu u sekuestruan 300 euro dhe 1 celular. Policia vijon hetimet nëse ka persona të tjerë të përfshir.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button