LAJMI FUNDITRAJONI

Pronar kafeneje dhe baba i 2 fëmijëve, kush është shqiptari nga Vlora që u qëllua me dy plumba në kokë në mes të Athinës

Detajet të reja janë zbardhur pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Athinë ku një shqiptar u qëllua me dy plumba në kokë. Sipas gazetarit Shpëtim Zinxhiria, ai ka ndërruar jetë gjatë kohës që po transportohej për në spital. Detajet bëjnë me dije se shqiptari që u vra ishte pronar i një kafeneje dhe baba i dy femijëve. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ngjarrja që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Athinës, bëhet fjalë për një shqiptar nga Vlora dhe pronar i një kafeneje. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur në një kafene në zonën e Agios Panteleimon në rrugën Kritis. 

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ai eshte goditur ne koke me dy plumba dhe nje ne bark brenda në dyqan gjatë momentit që po pinte kafe. Mendohet që i ndjeri të jetë i moshës 40-45 vjeç.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button