KRONIKËVIDEO

Tym e flakë përpara Kryeministrisë, protestuesit djegin dhe shkelin me këmbë flamurin e Serbisë

Mijëra protestues janë mbledhur përpara Kryeministrisë në një tubim të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha kundër ardhjes së Presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Shqipëri në kuadër të nismës “Open Balkan”.

Disa prej tyre kanë marrë flamujt serb që ishin varur në shtylla dhe i kanë djegur e shkelur me këmbë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Protestuesit u nisën nga selia e Partisë Demokratike në drejtim të kryeministrisë, ku në podium foli edhe Sali Berisha dhe disa ish-zyrtarë të PD-së.


Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button