AKTUALITETKRONIKË

U raportua si viktimë e dytë në atentatin e Elbasan, Ardian Collaku ndodhet në “vdekje klinike”

Një atentat i rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Elbasanit.

Si pasojë e të shtënave me breshëri nga një makinë në lëvizje ka mbetur i vdekur në vend Lulzim Bitri, ndërsa Ardian Collaku ndodhet në “vdekje klinike”. Sipas burimeve nga “Fax News”, Ardian Collaku ka shenja jete dhe është transportuar me urgjencë drejt spitalit. Dhe ndodhet ne gjendje kome.

Marketing në FieriWeb

RENEA dhe FNSH janë në vendngjarje dhe po vijojnë punën për kapjen e 3 autorëve të dyshuar të ngjarjes të cilët janë larguar me një automjet në drejtim të paditur.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button